General

🥩BTC 30-40k. China FUD TRUM FUD. Stara baba FUD. Oni chcą twoje BTC. SILVER 🔥 Data Cos COTI CELER 🍗🍖SWISS BORG – Kupisz Tanio Krypto za Gotówke i WSTAWISZ LOKATE ! i dostaniesz zdrapke warta do €175
Grasz w UPLAND : Z tego linku dostaniesz 50% wiecej UPX na begin pierwszego zakupu
INTRO/OUTRO – 🎵JUCHE LIBERATE 🎵
Obejrzyj SZYBKI START w zakładce PLAY LIST….ZANIM DOŁĄCZYSZ
Telegram POWIADOMIENIA – tu dostaniesz bieżące Newsy i Setupy:

COMBO TRADING START BEZ RYZYKA:
1. DOŁĄCZ DO TELEGRAM (Linki U GÓRY)
2. OBEJRZYJ SZYBKI START W ZAKŁADCE PLAYLIST NA MOIM KANALE YOU TUBE.
3. DOŁĄCZ DO GIEŁDY OKEX GDZIE JEST FUNKCJA PAPER TRADING – czyli tradujesz na koncie DEMO z fikcyjną kasą.
******
TU KUPISZ PIERWSZE KRYPTO ZA PIENIĄDZE (BRAMKI FIAT to CRYPTO):

SWISS BORG – Kupisz Tanio Krypto za Gotówke i dostaniesz zdrapke warta do €175
Crypto.com – Tu masz centrum zakupowe crypto i pakiet opcji. Z tego linku dostaniesz $25 . REF: wgzqxbesym
BitPanda – To Europejski potentat (zwany europejskim coinbase). Aby dostać €10 musisz wpłacić €25 i wykonać commerce za €25
Celcius – Decetralizacja + twoj financial institution. Pełno Secure Cash, dobry na przetrzymanie. Doładuj Krypto za $200 a dostaniesz $20.
SWIPE – Tu dostaniesz KARTĘ CRYPTO z bonusami jak Netflix czy Spoofity. Zapisz się podając kod 92OSVH i wygrywaj nagrody.

******
LINKI do GIEŁD:
BINANCE – !!NAJWIĘKSZA!!! Krypto Giełda 95% SETUPÓW JAKIE DAJE Ref code 45639123
ByBit – bardzo popularna giełda, Najlepszy Engine do Futures. Możesz tu tradować z dźwignią x100 Ref code vZB38 Dostaniesz $10 w BTC + inne nagrody do $600 przy odpowiedniej wpłacie.
PHEMEX – Też dobry ENGINE. tu możesz tradować z dźwignią na wielu innych walutach +ZŁOTO!!:
HOTBIT – tu znajdziesz duzo monet z UNISWAP bez drogich opłat
Probit – Dobrze zapowiadająca się koreańska giełda gdzie jest sporo startupów.
PRIME XBT – Dostaniesz 50% do swojego depozytu + konkursy i bonusy z mojego commision – TYLKO z tego Linku Haslo: 321CRYPTOARMY
BIT PANDA – wpłać €25 I wylosuj Akcję za 5-200euro + konkurs na TELSA MODEL 3
******
WYKRESY:
Tradingview – tutaj nauczysz się jak czytać wykresy cenowe –
Coinigy – tutaj nauczysz się jak czytać wykresy cenowe –
******
ROZLICZASZ SIĘ? – tu program podliczy wszytko za ciebie i dostaniesz $20 zniżki.
******
SURF SHARK – VPN z pełną prywatnością
NOD 32 – Antivirus do bezpiecznego tradowania
******
DISCLAIMER (zrzeczenie się odpowiedzialności)
Żadna z informacji zawartych na 321 Crypto oraz materiałach przedstawianych na You Tube nie jest “rekomendacją inwestycyjną” ani poleceniem. Każdy submit oraz udostępniony materiał, jest to jedynie moja osobista opinia i pogląd. Z materiałów tych korzystasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj, że to rynek ma zawsze rację, i to on weryfikuje nasze spojrzenie. Ograniczaj ryzyko w celu ograniczenia strat.
Przedstawiony materiał ani w całości ani w części nie stanowi „ rekomendacji” w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005r. O obrocie instrumentami finansowymi czy Rozporzadzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) Nr 596/2014 z dnia 16 kwietnia 2014 r. W sprawie nadużyć na rynku (rozporzadzenie w sprawie nadużyć na rynku) oraz uchylające dyrektywe 2003/6/WE Parlamnetu Europejskiego i Rady i dyrektywy Komisji 2003/124/WE, 2003/125/WE i 2004/72/WE oraz Rozporzadzenia Delegowane Komisji (UE) 2021/565 z dnia 25 Kwietnia 2016r. uzupelniajace dyrektywę Parlamentu Europejskiego i Rady 2014/65/UE u odniesieniu do wymogów organizacyjnych i warunków prowadzenia działalności przez firmy inwestycyjne oraz pojęć zdefiniowanych na potrzeby tej dyrektywy. Nie nalezy go też traktować jako doradztwa inwestycyjnego. Zawarte w servisie treści nie spełniają wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawierają konkretnej wyceny żadnego instrumentu finansowego, nie opierają się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określają ryzyka inwestycyjnego.

Related Articles

22 Comments

 1. opcje są 2: Chiny uważają się za supermocarstwo i rozdają karty w świecie ekonomii to fakt, w związku z tym chcą kontrolować wszystko i wyznaczac nowe trendy. Więc albo zamykają celowo kopalnie, bo wprowadzają swoją cyfrowa walutę i chcą wyeliminować konkurencję albo grają na duży bluff i chcą przejąć kontrolę nad kopalniami Bitcoina w kraju (najprawdopodobny wariant) . Rynek nie znosi próżni więc jak Chiny je zamkną inne kraje je otworzą więc wariant prawdopodobny to bluff ze strony Chin…

 2. Zdecydowanie polecam każdemu Pana Bobby'ego Landona. Moje doświadczenia handlowe z nim były ogólnie pozytywne. Rynek kryptograficzny staje się coraz bardziej atrakcyjny dla inwestorów poszukujących aktywów o niskiej korelacji, które dywersyfikują ich portfele. Amerykański bank inwestycyjny stwierdził, że wysoka zmienność „jest przeszkodą dla dalszej adopcji”. Nie mamy wątpliwości, że nie zostaniemy glinami z najmniejszymi oznakami stagnacji. Wiem, że ludzie nienawidzą mówić, że tym razem jest inaczej, ale liczba banków, instytucji i korporacji, które zainwestowały setki milionów dolarów, aby przetrwać długo: jak możemy temu zaprzeczyć? To może być świetny cykl! Wszyscy o tym mówią? Warunki tej hossy nie przypominają niczego, co kiedykolwiek widzieliśmy. Dostałem te wskazówki z pierwszej ręki od bobbysignals. Zawsze o krok przed innymi sprzedawcami. Dla pewności w pełni monitorował wszystkie moje transakcje. "Aby uniknąć błędów i stracić pieniądze. Z pomocą Bobby'ego Landona, doświadczonego tradera, który dał mi strategie handlowe, uzyskałem 4,05 BTC z 0,9 BTC. Jest doświadczonym traderem z dokładnością 90% w Bitcoin i Ethereum. Jego metody są na najwyższym poziomie i opłacalne, możesz łatwo dotrzeć do niego przez Telegram(@bobbysignals)

 3. Ludzie kto śledzi świat( nie w tv )ten wie że system ekonomiczny upadnie do zera. Kwestia kilku lat. To samo z crypto, do zera praktycznie. Kto ma gruby hajs zainwestowany to powoli jest czas się wycofywać. Po całkowitym załamaniu crypto zostanie ale będzie kilka crypto walut. To będzie rewolucja. Trzymajcie rękę na pulsie.

 4. Najwieksza zapora swiata na rzece Yangtze ( Jangcy) w Chinach,
  tam jest taka nadwyzka enrrgii ze napewno juz kopia od lat BTC,
  ale za miesiac powiedza ze odkryli mega nowa technologie i wszyscy sie posr…….
  Najwieksze wieloryby plywaja po tamtej srtonie kuli ziemskiej i oni trzesom tym rynkiem
  ps sorki za literowki ale naper…. z angielskiej klawiatury

 5. Wszyscy podpieracie swoją nadzieję na instytucjach ale skoro tyle pieniędzy się drukuje i system monetarny lada moment się zmieni to co za problem zrobic crash, zamknąć takiego Saylora dla przykładu i wyciągnąć pomocną dłoń dla ludzi którzy im zaufali i stracili? Banki zyskają zaufanie, cbdc będzie lekiem na złe krypto i tylko szara strefa będzie z tego korzystać jeśli w ogóle będzie to możliwe.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button