General

Bitcoin w 2021 roku | Analiza kryptowalut LIVEPrenumeruj FXMAG:

Zapraszamy na Analizę Kryptowalut LIVE, podczas której Dawid Augustyn – profesjonalny dealer, przeprowadzi analizę techniczną kryptowalut. Podczas trwania relacji możesz publikować w komentarzach swoje propozycje instrumentów, które Dawid podda analizie.

Analiza na dzień 07.01.2021.

Podczas spotkania Dawid przeanalizuje:
– BTCUSD (Bitcoina)
– Ripple (XRPUSD)
– Ethereum (ETHUSD)
– Lisk (LSKUSD)
– Litecoin (LTCUSD)
– Verge (XVGUSD)

Chcesz śledzić Dawida?

Sprawdź najnowsze wydanie magazynu FXMAG:

Więcej bieżących analiz:

Bądź z nami w kontakcie:

Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, oferty publicznej w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o ofercie publicznej i warunkach wprowadzania instrumentów finansowych do zorganizowanego systemu obrotu oraz o spółkach publicznych (Dz. U. z 2005 r., Nr 184, poz. 1539, z późn. zm.), jak również nie stanowi rekomendacji inwestycyjnej w rozumieniu rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715) w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców. Nie stanowi również oferty inwestycyjnej, oferty świadczenia usług inwestycyjnych ani świadczenia usług w zakresie pomocy prawnej. Opinie wyrażone w niniejszym materiał dotyczące spółki oraz instrumentów finansowych nie stanowią rekomendacji inwestycyjnej.

Related Articles

5 Comments

  1. "Wojna" ETH i XRP wygląda ciekawie. Swoją drogą zastanawiam się czy AT w stosunku do kryptowalut zdecentralizowanych jest mniej/bardziej skuteczna niż do walut wirtualnych pokroju XRP.

  2. Mi to wygląda na dystrybucję altcoinów, większość stoi w miejscu +/- 4%. Bitcoin rośnie bo kapitał z nich spływa, ale w każdym momencie może być gwałtowny ruch w dół, na wzrosty jak dla mnie zbyt mały volumen. Mało kto shortuje. Jak już to ludzie poza rynkiem albo longi grają.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button