General

Bitcoin przygotowuje się do wzrostów! BTC i ETH już wkrótce na nowym ATH? | Przegląd rynku z GecoOneNotowania wielu popularnych kryptowalut jak Bitcoin czy Ethereum utrzymywały się na przestrzeni ostatnich kilku dni na względnie stabilnych poziomach. Kursy części z nich osunęły się natomiast w okolice interesujących poziomów wsparcia, których odrzucenie mogłoby otworzyć drogę do ponownych wzrostów. Czyżbyśmy zatem byli w przededniu kolejnego impulsu wzrostowego i ustanowienia nowego ATH na tym rynku?

Zapraszamy na przegląd rynku kryptowalut, którego partnerem jest Geco One, jedna z najbardziej wszechstronnych platform handlowych na świecie umożliwiająca handel instrumentami pochodnymi na wiele walut cyfrowych.

Geco.one to platforma typu margin buying and selling do handlu kryptowalutami z dźwignią 1: 100 i natychmiastową realizacją zleceń dla wszystkich aktywów.

Więcej szczegółów w nagraniu.

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz 👉 SUBSKRYBUJ NASZE KANAŁY 👉 JEŻELI CI SIĘ PODOBAŁO ZOSTAW ŁAPKĘ ☝️ W GÓRĘ I KOMENTARZ

🔸Comparic Rynki ➡️
🔹Comparic Gospodarka i Polityka ➡️
🔸Comparic Biznes ➡️
🔹Comparic Information ➡️

Wszystkie treści pojawiające się na naszych kanałach możesz również śledzić na bieżąco na naszym playerze dostępnym na stronie oraz w aplikacji na telewizor i urządzenia mobilne 📲.
Hyperlink na Facebooka:
Hyperlink do Twittera:

Miłego oglądania!

————————————————————————————————————–

Prezentowane treści mają wyłącznie charakter informacyjny i prezentują opinie własne autorów. Treści te sporządzone zostały rzetelnie, z należytą starannością i nie stanowią podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych, porady inwestycyjnej ani badań inwestycyjnych w rozumieniu artwork. 36 Rozporządzenia Delegowanego Komisji (UE) 2021/565 z dnia 25 kwietnia 2016 r. uzupełniającego dyrektywę Parlamentu Europejskiego i Rady 2014/65/UE w odniesieniu do wymogów organizacyjnych i warunków prowadzenia działalności przez firmy inwestycyjne oraz pojęć zdefiniowanych na potrzeby tej dyrektywy. Autorzy, partnerzy oraz podmiot rozpowszechniający nie ponoszą odpowiedzialności za wszelkie transakcje, szkody, poniesione wydatki oraz utracone korzyści powstałe w związku z decyzjami inwestycyjnymi podejmowanymi w oparciu te treści. Inwestycje w kryptowaluty oraz tokeny wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego w postaci kryptowaluty i/lub tokenu. Osiągnięcie zysku na kryptowalutach i/lub tokenach nie jest możliwe bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty. Podejmując decyzje inwestycyjne, należy kierować się własnym osądem. Należy mieć również na uwadze, że historyczne wyniki nie stanowią gwarancji, że przyszłe rezultaty będą podobne.

Informujemy, że inwestowanie na rynkach finansowych może wiązać się z istotnym poziomem ryzyka i wystąpienia znacznych strat zainwestowanych środków finansowych. Ze szczególną rozwagą należy traktować instrumenty finansowe oparte na depozycie zabezpieczającym.

Należy mieć również na uwadze, że historyczne wyniki nie stanowią gwarancji, że przyszłe rezultaty będą podobne.

Related Articles

3 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button